Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fable (I) ezt írja ki...

A Fable (I) ezt írja ki amikor elindítom (angol tudás kéne)?

Figyelt kérdés
Your My Documents folder has restricted write permission. You need full access to this folder to play Fable - The Lost Chapters. Please restore access this folder and try again.
2010. nov. 29. 14:39
 1/4 anonim válasza:
Futtasd rendszergazdaként vagy játssz egy rendszergazda felhasználói fiókjából. Azon problémázik, hogy nincs joga a dokumentumok mappádba írni. Gondolom a mentések kerülnének ide.
2010. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű vendég felhasználó vagy, ezért problémázik.
2010. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, rendszergazda vagyok de talán az a baja hogy a dokumentumok mappát nem tudom megnyitni és azt se engedi hogy oda mentsek valamit (nem tudom miért). Talán az a baja de akkor mit csináljak vele?
2010. nov. 29. 20:24
 4/4 anonim válasza:
Windows 7 alatt jobbklikk a programon és "futtatás rendszergazdaként" (tudom, mondtad hogy az vagy). Sok program csak amiatt nem működik, mert nem így futtatják. Ha így sem megy, vagy más windowsod van, akkor sajnos nincs ötletem...
2010. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!