Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MI A JÁTÉK CÍME? SEGÍTS...

MI A JÁTÉK CÍME? SEGÍTS KÉRLEK! :' (:' (

Figyelt kérdés
Régen pár éve játszodttam egy játékkal azóta is keresem de nem találom mert nem tudom a játék címét :(Úgy kezdődik a játék hogy egy börtönből jövök ki!Lehet választani hogy jókkal akarok lenni vagy rosszakkal!Ha valaki tudja a címét pls írja le és azt is hogy honnan tudnám letölteni!Kb 2004 es játék!Ja és ha jokkal vagyok akkor lehet nyillal,kardal lenni,ha rosszakkal akkor meg varázsolni tudok főként!Jokkal rosszakkal is végig lehet vinni
2010. nov. 28. 12:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
uhh tom meik játék de a cimét nem :S
2010. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Agyalj rajta egy kicsit pls!!Jó pár éve keresem :'(Vagy kérdezz meg haverjaidat!!
2010. nov. 28. 12:53
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű, hogy a haverjait majd ezért fogja ostromolni, hogy mondják meg a játékodat... Amúgy meg 1 kérdést csak 1x írj ki az oldalra!
2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Belső nézetes, külsőnézetes, vagy felsőnézeteskattingatós? Milyen volt a gfafikája? Mit kellet benne csinálni? Lövöldözni? A történetéből emlékszel valamire??
2010. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Belső nézetes lehetett jókkal lenni és rosszakkal ha rosszakkal voltál varázsolni kellet.Ha jókkal akkor meg nyíllal kardal harcolni.Az első pálya úgy kezdődött ha jókkal voltam hogy egy börtönből kellet megszöknöm és harcolnom.2000-2004-es játék lehet.Várom válaszod
2010. nov. 30. 19:03
 6/14 anonim válasza:
szerintem az Elder Scrolls : Oblivionra gondolsz , vagy a Morrovind-re
2010. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem egyik se az :(:(:(azért köszi.

Más nem jut az eszedbe?

2010. nov. 30. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Enclave? bár.. ot nem emlékszem lehet e benne oldalt választani, de lehet hogy igen
2010. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ez de hasonló!Esetleg ha van még tipped ird le kérlek
2010. nov. 30. 23:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt a Enclave jatekot honnan tudnám letölteni??Tudnál küldeni linket?Ha van más tipped irj mert meg szeretném találni azt a jatekot.
2010. nov. 30. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!