Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell ilyet építeni a...

Hogy kell ilyet építeni a sims 3-ban? (kép lent)

Figyelt kérdés

Link : [link]


Narancssárgával jelöltem.


2010. nov. 22. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

nem vagyok benne biztos de ha logikusan következtetünk akkor valahogy így:


[link]

bejelöltem zöld színnel


tehát az emeletre nem rögtön a falat teszed hanem azt amit zöld színnel bekarikáztam és arra építed az emeleten a falat.


ha hasznos volt számodra ez a válasz akkor értékeld kérlek. Thx

2010. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hasznos volt végülis, mert a szándék a lényeg :) De ezt már próbáltam, és azt írja, hogy csak a földszintre lehet rakni. Szóval nem ez a megoldás. De köszönöm, hogy segíteni akartál :) Várom még a javaslatokat.
2010. nov. 22. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg írd be a cheat ablakba,hogy moveobjest on hátha működik. bár nekem nincs sims 3-mam,de a 2esnél működött
2010. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy kell,hogy letörlöd a tetőt(énis mindig úgy csinálom) Ha két emeletest akarsz,akkor letörlöd a tetőt és padlót raksz oda(gondolom emeletest akarsz)
2010. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, örülök neked is hogy írtál, de nem egészen értem ezzel mit is akartál mondani:$ Bocsi. Ha esetleg visszanéznél, megpróbálnád kifejteni??
2010. dec. 14. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy,hogy letörlöd a kalapáccsal a tetőt.Aztán amit leszedtél ugye ott a helyén a sok kis négyzetrács.Belépsz az építés módba,ott a padlókra kattintasz,és lefeded vele.Remélem ezúttal érthető voltam :)
2010. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na,segítettem?
2011. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, ha számít még:D
2011. ápr. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!