Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a call of duty black ops...

Mi a call of duty black ops története? Valaki leirja elejétól a végéig?

Figyelt kérdés
végigvittem már de sajnos semmit nem értetem belőle.
2010. nov. 20. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Mert hozzá sajnos kell töritudás
2010. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké oké de leírná valaki? Am most vok 8.os és még csak most veszük nemsoká a 2. vh-át.
2010. nov. 20. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

"A Black Ops a hidegháború éveit mutatja be, és olyan hadszínterekre látogathatunk el benne, mint Vietnam, Kuba vagy éppen a Szovjetúnió egyik-másik titkos bázisa."

Ezt tudtam össze szedni. Ez nincs a 8-os töriben.

Egyszer mikor kérdeztem egy eladót aztmodta:

A Call of Duty-nak nincs story-ja, csak mész oszt lősz.

2010. nov. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

nah ez hosszú lesz de a kedvedért leírom az az első küldetés mint az összes többi az utolsó kettőn kívül visszaemlékezés

kubában mentek megölitek castro dublőrjét de mivel a teherautók blokkolják az utat ki ugrasz de így elkapnak elvisznek az egyik orosz gulágra vorkutában agymosnak hogy megöld kennedyt de reznov meg a nagy ellensége a 3 csávónak mivel mint a 8. küldiben is van elárulják őket és megölik petrenkót(cod 5 főszereplő) és ezért reznov is agymos hogy öld meg a három csávót de a két agymosás egybe folyik és gyakorlatilag megőrülsz a "numbers" egy adás ami

arra késztet hogy megöld kennedyt de nem teszed és ezután csak megy a történet és amikor végig látod reznovot igázából csak az agymosás miatt látod nincs ott (bizonyíték:a cod 5 ben leszakad az ujja végig 4 ujja van a bal kezén a BO-ban is vorkutában utána viszont már megvan minden ujja) eztán sorra megölsz mindenkit kravchenko steiner dragovich és kiesel az agymosás irányítása alól kb. ennyi röviden a történet de ha hosszabban le akarnán írni bírnák még pár oldalt írni nem kell írni ho kocka vok tudom

2012. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!