Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass effect 2-ben Jack és a...

Slider kérdése:

Mass effect 2-ben Jack és a Samara lehet még lojális?

Figyelt kérdés
Amikor Miranda és Jack veszekedett Jacket csitítgattam, lehet még lojális?ruháját azt tudom változtatni, viszont nincs kör alatt:S a küldetését is megcisnáltam, ahogyan Samarának is, ott még ruhát sem adott.Ha tudjátok a megoldást kérlek segítsetek:D Mellesleg, ha 2 tag nem lojális, akkor meg fog valaki halni az öngyilkos küldetésben?
2010. nov. 20. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha Miranda pártjára álltál, akkor sok Paragon ponttal (szinte a teljes csík kell) ki tudod békíteni Jack-et (Renegátból nem tudom mennyi kell). Elméletileg Samara küldije után mindenképpen lojálisnak kell lennie, bár már hallottam olyat hogy nem lett, ez talán valami bug, ha nem haladtál túl sokat, akkor töltsd vissza a lojalitás küldi előttire, és csináld meg újból. Elméletileg lehetséges úgy emberveszteség nélkül teljesíteni a öngyilkos küldetést, hogy az egyik embered nem lojális, ha nem osztasz neki semmilyen feladatot (FIGYELEM, SPOILER VESZÉLY!), se csőbe mászkálást, se biotikus pajzs fenntartást, és a főbossra sem viszed magaddal, és jól válogatod a többi posztra az embereket(SPOILER VÉGE) akkor elméletileg sikerülhet emberveszteség nélkül.
2010. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, mivel nem volt azelőtt mentésem, ujbol nekifogtam a játéknak:):)
2010. nov. 20. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam visszacsinálni senkinál, hogy lojálisak legyenek, ha elszúrtam valamit. Mondjuk mentem tovább, mivel szerepjáték, úgy voltam vele, hogy ez már így sikerült. Viszont utána új karakterrel megcsináltam, hogy mindenki lojális legyen :)
2010. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez amúgy baromság...mindenhol azt olvasom hogy a példakép/renegát csíknak tele kell lennie. Ez nem így van. Nem a csík számít hanem az hogy hol jársz a játékmenetben. Javaslom hogy szedj össze minden csapattagot a kezdés után (mindegy milyen sorrendben a lényeg hogy Grunt/Baka legyen az utolsó ezután jön a Horizont) miután végeztél a Horizont-on akkor csináld meg az eddíg összeszedett csapattagok lojalitás küldetését kezd Mirandával utánna rögtön Jackkel (ki kell tudnod békíteni őket vagy renegát vagy példakép opcióval) utánna szedj össze két csapattagot (ha nem soldier vagy akkor javaslom Tali-t először mert amikor be kell toborozni a küldetés közben lehet találni egy jó kis géppisztolyt) utánna begyüjtőhajó utánna válaszd azt hogy csapattagokat gyűjtsetek (értelemszerűen szedd össze a többi csapatttagot és csináld meg a lojalitás külijüket...vigyázz tartalékolj egy mellékküldit mert különben valaki lojalitás küldijét nem tudod megcsinálni a Kaszás IFF előtt) az IFF küldi közben összeszeded Légiót akinek rögtön megkapod a lojalités külijét amire menj el (ha EDI azt mondja hogy már kész az IFF beszerelés és menj a kövi célponhoz a siklóval akkor ments egyet lépj ki és indítsd el a játékot újra akkor el kéne tudnod menni a lojalitás küldire) ha kész akkor rögtön ki tudod békíteni Talit és Légiót. Miután elrabolják a legénységet válaszd azt hogy rögtön menjetek utánnuk (minden hajófejlesztés legyen meg). De tényleg rögtön mert különben meghal a legénység egy része(vagy az egész kivéve Dr. Chakwas-t). Azután már csak jól kell választani a csapattagokat és Happy End. (egy kis segítség az tuolsó küldi emberválasztásaihoz : [link]



Sok sikert és szivesen.

2011. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te utolsó, ezt a regényt amit írtál hány Mass Effect-es kérdésre akarod beszúrni? :D Amúgy pedig egy kis cáfolat: a legtöbb helyen tényleg figyelembe veszi, hogy hol jársz a történetben, és ahhoz igazítja a kellő Paragon/Renegade pontok számát, de van egy-két hely, ahol fix mennyi kell, pl. pont a fent említett esetben, amikor Miranda és Jack összekapnak, és Miranada pártjára állsz, akkor mindegy hol tartasz magában a történetben, (majdnem) teljes paragon csíkkal kell rendelkezni.
2011. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó mondat befejezése (ami lemaradt):D :

... hogy Jackket kibékítsd, és lojális legyen.

2011. febr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shepard0925 válasza:

nem

samara azért nem az mert nem sikerült elkapni a lányát. először nekem sem sikerült mert elmenekült, majd visszatöltöttem és ugy sikerült

2011. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!