Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a CoD...

Mi a véleményetek a CoD széria legújabb darabjáról, a Black Opsról?

Figyelt kérdés
Youtube-on néztem a végigjátszást és annyira nem fogott meg, bár a menet és a grafika terén valóban lenyűgözőt alkotott a brigád. Inkább a MW sztorija kötött le úgy-ahogy.
2010. nov. 18. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik eddig igaz még csak a felét vitem végig
2010. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy javarészt kitalált küldetések szerepelnek a játékban, valós eseményekből mennyi van benne?
2010. nov. 19. 17:06
 3/7 anonim válasza:

Nekem is bejön a Black Ops....nekem az a gondom hogy még mindig kevés küldi van benne..nemtom miért de tök hamar ki lehet vinni...én is kb 2 óra alatt megvolt,és nem siettem..normálisan vittem és megisvolt..a történettel nincs semmi gond...


Jó sokat pontozok....:P

2010. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kiba**ottjó: a történet zseniális, minden eddiginél jobban filmszerű, nem tudod biztosan ki kicsoda, kiben bízhatsz meg és kiben nem.az egészből semmit nem fogsz érteni, de a végén minden letisztul, összefutnak a szálak.hát hogy valós eseményekből mennyi van benne: a kubai rakétaválság, a disznóöböli invázió, illetve a vietnámi háború, ez azért elég valódi nem?:D ami viszont nem jött be, hogy nagyon rosszul optimalizálták. a multiról nem bírok nyilatkozni, mert az alterops még dolgozik a crack-en szóval majd meglátjuk:D
2010. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Rakás sz@r...
2010. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondta az előző előtti az pont úgy van én sem mondhattam volna jobban :D

A multi a legjobb része a játéknak és mostmár egy bizonyos összegért kell megvenni a fegyvert. Nagyon sok fegyó,sok kiegészító jó perkek.Szernitem a legjobb cod :)

2010. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Hogy miért szar?

1.Nem optimizálták jól.

(Phenom II x2 555+HD4850+4gb ram és akad...)

2.Unalmas (nem olyan izgalmas mint a CoD 4v6)

3.A multi nagyon laggol

4.Tiszta bug az egész.

2010. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!