Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálta ezt a kormányom...

Miért csinálta ezt a kormányom, és most miért nem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Saitek R440-es kormányom, GTA SA-ban szoktam vele játsznai ( amikor unatkozok, elindítom a game-t, és taxizok benne xD ). Ez a kormány amúgy is elég " fura " ( legalábbis nekem ) van dirrekt versenyzős játékom, de nem szeretek vele játszani, mert nagyon rángat benne a kormány. : S A GTA-ban annyira nem, de van két kábel a kormányból hátrafele. Egyiket ki lehet húzni, amikor a GTA-ban épp nem veztek akkor ki kell húznom, különben a csávó elkezd benne előre futni. Amikor beszállok egy kocsiba, bedugom ésúgy vezetek. Amikor kanyarodok, és visszaáll a kerék ( eléggé döcögösen ), akkor elég zavaró nem tudom mire hasonlító hangot ad ki ( múltkor apum átszólt a szomszéd szobából, hogy mit csinálok, mert nagyon zavaró, pedig mindkettőnk ajtaja csukva volt ). Mintha be kéne olajozni, de nem nyíkorog, döcög. De ha jól emlékszem ez ilyen is volt mindig. DE tnap amikor játszottam GTA-ban, kerestem egy kocsit, bedugtam a kábelt, és elindultam, a kanyar után, amikor a kormány visszaállt alaphelyzetbe, semmi hangot nem adott ki, tök " rugalmas " volt, rögtön visszapattant. :P Meg is lepődtem, tök jó volt. De ma már megint olyan, mint " régen. " De akkor tnap hogyhogy nem ? Olyan jó volt úgy, nemtudom miért csinálta, de nekem keelll xD Nem emlékszem rá, hogy bármi különlegeset csináltam vna a kormánnyal, amitől " megjavult " volna, de mégis. Szóval szerintetek ? :)
2010. nov. 18. 17:25
 1/1 A kérdező kommentje:
SENKI ??!
2010. nov. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!