Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálnom a DLC-letöl...

Slider kérdése:

Mit kell csinálnom a DLC-letöltéséhez?

Figyelt kérdés
Mass Effect 2-t most vettem meg, a menuben be is ütöttem a cerberus kodomat, és azután nem tudom mit kell csinálni, mert tovább vezetett egy oldalra, de ott meg azt dobta egyből hogy nincs elég bioware pontom.Kérlek segítsetek
2010. nov. 15. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet kell venned.

2010. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt tudpom, de elvileg vannak ingyenes DLC-k, azokat hogyna tudom elérni?
2010. nov. 15. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanott, csak valószínű pont nem az ingyenesre kattintottál.
2010. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
[link] címen a profilodba belépve Profile-->Youre registered game promotions, vagy hasonló nevű alatt helyezkednek el az ingyenes, és a vásárolt DLC-k is.
2010. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na ott az nekem üres:S:S pediig beregiztem a gamet:S:S
2010. nov. 16. 07:43
 6/10 anonim ***** válasza:
JÓl csináltad először, csak pont nem ingyenesre kattintottál. A firewalker, a cerberus armor, Zaeed, valamint a Normandy crash site (vagy valami ilyesmi) ingyenes. Legalábbis boxon. Bár ott van külön menü, és nem kell szarakodni a keresgéléssel.
2010. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Be kell adni a Reedem kódot is, felmész a [link] oldalra, ott a Reedem pontot választod, majd beírod a kódot, és már töltheted is.
2010. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
iigen, csak az a baj hogy nem ismeri fel a kódomat:S:S azt irja hogy :Kód nem ismer fel, kérjük, ellenőrizze, hogy be helyesen.
2010. nov. 16. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Kötőjelekkel kell írni, próbáld úgy (a Cerberus kódot).
2010. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egy kod volt a csomagban, azt elfogadta a játékban cerberus kodként
2010. nov. 16. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!