Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a World of...

Megéri megvenni a World of Warcraftot?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy törtön játszok csak idegesít a sok dc,és az ,hogy nagyon bugos meg persze az eredeti mindíg sokkal előrébb van.
2010. nov. 15. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy nagyon jó WoW-ot, akkor feltétlen kell eredetire:) Én sokáig eredetin játszottam, ma már törtön(nincs elég pénzem venni GC-t) és az eredeti 100%-ig jobb mint a tört.
2010. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én most egy 2x rate-s szerón játszok és már elég sokat elértem és félek hogy nem lenne kedvem előröl kezdeni.Aztán 1 csomót kidobtam rá és állna a szekrénybe.
2010. nov. 15. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:
megvenni nem éri meg-de eredetire előfizetni megéri
2010. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha megvenném akkor elég majd pl. a cataclysm-et is?Vagy az összes kieget.?
2010. nov. 15. 16:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Előzőnek: eredetihez a játék megvétele is kötelező, ha korlátok nélkül szeretnénk játszani.A kérdezőnek: elsőnek csinálj olyan kasztot, amelyet szíved mélyén is szeretsz(számomra ez a Druid-a)és azzal fejlődj elsőnek 80-ra(Cataclysm megjelenés után 85-re) és ha már kicsit unod, kezd bele egy olyan kasztba amelyet alig ismersz.Fejlődés útján biztos megtetszik benne egy olyan dolog, amely más kasztokban nem elérhető.
2010. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, az összes játék (vagy a BattleChest) és Lich King, majd később Cataclysm is kell, mert aktiválni kell majd az Accountodra a kódokat, hogy bizonyítsd, Te megvetted a játékot.
2010. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És ha megveszem a BattleChest-et akkor 14napig ingyen játszhatok,aztán meg kell venni gamecardot?


Bocsi,hogy ennyit kérdezek csak nem nagyon értem,hogy működik.

2010. nov. 15. 16:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezhetsz.Ha a BattleChest-et aktiválod(Account-odon az alap majd BC kiegészítőt) vagy csak simán az alapot, akkor 30 nap játékidőt kapsz.Ha ez megvan, lépj fel az európai WoW oldalára, ott jelentkezz be majd ott aktiválhatsz GameCard-ot.
2010. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már csak azt szeretném,hogy hol tudok majd csinálni accot ahol a játéknál léphetek be?
2010. nov. 15. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:
eu.battle.net-en csinálhatsz accot
2010. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!