Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lehet, hogy a GTA Vice...

Miért lehet, hogy a GTA Vice Cityben egy idő után nem ad küldetéseket?

Figyelt kérdés
Az utolsó küldetés előtt vagyok (valahol előtte, nem közvetlen), és nem engedi tovább vinni a játékot. Már másodszor van ez, de nem ugyanott hagyja abba. Lehetséges, hogy azért mert elmentettem olyan játékot amiben csalást használtam, vagy más oka van, esetleg csinálni kell valamit?
2010. nov. 12. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy a utolsó küldi elött jársz? Megvettél minden épületet, ami pénzt hozhat és azoknak a küldetéseit megcsináltad? Hol jársz a játékban?

Amúgy nem baj ha csalsz attól végig lehet vinni a játékot, még ha el is mentetted. Csak a statisztikába a népszerűségedet csökkenti, de túl nagy jelentősége nincs.

2010. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A GTA:SA-nál úgy van, ha sokat csalsz, akkor nem tudsz haladni, de hogy a VC-nél is így van-e, nem tudom (de szvsz így van). Próbálj megcsinálni minden küldetést amit jelez, mert lehet olyan küldetés van hátra, ami kell hogy átérhess a következőre.
2010. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

YouTube-on megnéztem az utolsó küldetést.

Szóval meg kell venni az összes épületet, főként azokat, amik pénzt hoznak. Egyébként a játékban utoljára a 2 banda küldijeit csináltam. (Kubai meg Heiti ha jól tudom)

2010. nov. 15. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Haiti*
2015. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!