Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó a metin2mester?

Szerintetek jó a metin2mester?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon jó szerver. Sok új fegyver van. újfajta sisakok ,ékszerek. Öreg királyi vértek.

Rengeteg újdonság.Nézzétek meg!

Reg: [link]


2010. nov. 12. 13:43
 1/4 anonim válasza:

sztem is jó bármelyik kasztot felhúzhatod 60+-ra simán egyet is évekig tart és G-re lehet huzzni a skilleket simán ami megint naon jo dolog sztem... a 30-asokat meg lehet +9re és lehet 17k tp-d ha a cuccokba megy +3500tp amit általába bead.. DE tele van kék lowokkal akik azthiszik bármit megtehetnek és a GM nem törödöm xd vagy nem tud vagy nem akar tenni ellenuk... és néha ugy érzem nem éri meg tolni az erps aki vesz cuccokat meg hasonlok

érdemes kiprobálni és ink egy jol fejlodo aztan egy jo pvp-s mert azok megálnak és vmivel fel kell huzni oO sztem jo de vannak hátrányi is

és kispistik sima metin2-n is vannak és a kékekis pont ienek remélem nem irtam tul hosszut (:

2010. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod ööö

Szerintem a kékek többsége normális.

Nah jjó ez így nem igaz.De a sárgák a leg nyugodtabbak

az tény.Na de a pirosak!!!Ne is beszéljünk róla.Borzalom.

Nem mehetsz el mellettük sd2 ben.Nem csinálsz velük semmit és jön a 116 os ninja és nyilván kinyír.A pirosakat utálom.

2011. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én piros vagyok és igazad van a sárgák nyugodtak de szerintem inkább a kékek agresszívabbak a saját birodalmadban ölik meg a 30-60asokat! De vannak kékek akik barátságosak de az is igaz hogy vmelyik piros mellett nem lehet elmenni Lásd KeunKevers 83as wari ésmég a pirosakat is öli:D Én pl ott megyek az orkoknál középen és nekem támad egy tucat kék pedig csak portolni akartam.De szerintem is nagyon jó szerver!:)
2011. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaa ,és az 1. válaszadónak igaza van a GM-el kapcsolatban.Háát naggyából ennyi. :)
2011. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!