Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty BLack Ops tört...

Call of duty BLack Ops tört multiplayer, hogyan?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne, hogy szerintetek van-e esély/lehetőség arra, hogy tört verzióval működjön a multiplayer mód is? xfire-be ha felakarom venni a játékot akkor nem a játék indító exe-t keresi hanem a steam.exe-t, ugyanez volt ugyebár az mw2-nél is. itt ugyan dedikált szerverek vannak, ez jelent valamit ebben az esetben? hogy látjátok?
2010. nov. 11. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon minimális az esély rá, hogy lesznek tört szerverek, mivel a játék ugyanazt az eljárást használja, mint a Bad Company 2 és ott sem tudták feltörni a szervereket.
2010. nov. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát akkor max megvenni lehetne... a cod 4 óta nem vettem meg semmit, az meg nyugodtan játszható tört verzióval is...

meg vakon se szeretném megvenni, úgy hogy nem próbáltam ki a multit. mind1 hátha találnak megoldást

2010. nov. 12. 12:21
 3/5 anonim válasza:

Van tört! Feltörték! Itt le van írva:

*****

Ha nem vagy regisztrálva kereséglj vagy próbálj meg reggelni, nekem működik :))



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pmatyi válasza:
az a probléma hogy bigtorrentre már nem lehet regisztrálni...:(
2012. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link] <-Regisztrálj

Igazold vissza az e-mail címed, jelentkezz be, és ott lesznek a fájlok, sok sikert :)

2012. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!