Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megtehetem, hogy vakációmódba...

Megtehetem, hogy vakációmódba teszem magam Ikariamba, ha támadás van?

Figyelt kérdés

Ne a fenti kérdést vegyétek alapul, csak itt szeretném kimagyarázni,tudom, hogy konkrétan az nem lenne helyes cselekedet!

Szóval a kérdés valójában az volna, hogy két szerveren játszom, két különböző szövetségben. Jóba vagyok mindenhol nagyon a tagokkal stb. Viszont, van, hogy az egyik szerveren összeütközik ez a két szövi, és nem szeretnék azok ellen harcolni. Tudom, hogy el kell döntsem, hogy hol is vagyok "otthon". Egyik szövetségről sem akarok lemondani! Már volt erre példa, hogy összeütközött a két szövi, én meg csendben kuporogtam, és bizakodtam, hogy nem adnak ki olyan infot, ami segítené a másikat. Na nem mintha továbbadtam volna, mert az mégis csak szemétség lenne, de csak bennem volt, hogy most akkor mi van. (kifejtem a legvégén zárójelben)

Na ezt elkerülve érdekel, hogy ti, akik Ikariamoztok, és ilyen helyzetben lennétek, megtennétek e, hogy inkább vakba teszitek magatok mindkét szerón a kellemetlenségek miatt?

(Pláne, ha kiderülne, mindkét szövi mit gondolna rólam? Besúgó vagyok, vagy hazug?)


2010. nov. 11. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ha jóban vagyok valakivel attól hogy egy másik szerón ellenség még nem fogom támadni ha más támadja abból meg kimaradok nem szólok egyik félnek se
2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én igaz csak egy szerveren vagyok de nálunk olyan volt hogy voltam egy szöviben és magánéleti okokból hosszabb időre vakációba mentem addig felbomlott és több kisebb szövetség lett belőle(TOP3-as volt) meg néhányan más már régebbi szövikhez csatlakoztak. Én mikor visszatértem beléptem oda ahol egész kicsiként is voltam(az is anno felbomlott) Aztán a régi társaim meg ahol jelenleg voltam elkezdtek háborúzni és mivel nem akartam a régieket se elárulni kijelentettem hogy semmilyen formában nem vagyok hajlandó részt venni a háborúban. Néhány társamnak nem tetszett de a többség megértett. Remélem tudtam segíteni. De a vakáció is egy megoldás. :D
2010. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!