Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty: Black Ops....

Call of Duty: Black Ops. Hogyan tudnék továbbjutni (1. pálya)?

Figyelt kérdés
Kuba: Leragadtam ott amikor jönnek a társaim és akkor jön egy BTR. Megpróbáltam kilőni, de nem sikerült. Aztán egyszer csak felrobban és valamit elrontottam (nem tok angolul). A felrobbanás pillanatában írja ki az üzenetét. És kezdhetem az előző mentésnél...
2010. nov. 11. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Erre énis kíváncsi lennék, remélem nem crack bug :/ Hiába védem a társat vagy lövöm RPG-vel a bTR-t ez jön ki nekem is :/
2010. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt a végigjátszás video formában: http://www.youtube.com/watch?v=_maBGM-i8OQ


Ez a part 1 ,de oldalt ott van a part 1,2,3......

2010. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan: ez egy hülye bug. Az egész pályát előről bekell tölteni, csak aztán működik. De ismét leragatam: rámugrik egy ellenség és elkezd folytogatni. Azt írja h nyomjam meg az F-et. Megnyomom. Nem történik semmi, egyszer csak meghalok...
2010. nov. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!