Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii konzolon az? (többi lent)

Wii konzolon az? (többi lent)

Figyelt kérdés
ilyen nagyobb játékok gondolok én például star wars force unleashed 2 vagy akár prince of persia forgotten sands ugyanolyan vagy akár jobb mint PS3on vagy Xboxon? És nem lehet a többi játékot hamar megunni mert amiket néztem videók azok nem tűntek olyan izgalmasnak (lehet hogy csak a látszat csalt nálam és valójában nagyon jók)?
2010. nov. 10. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobbak, mert itt nem csak a gombokat nyomkodod, hanem a kezedet is kell hozzá mozgatnod.Nekem volt döntés nem rég, hogy Xbox 360 vagy PS3 vagy Nintendo Wii legyen.Voltam boltban, mind a 3 konzolt kipróbáltam, és a Nintendo Wii-en volt a legjobb játékmenet amit valaha játszhattam.És nem bántam meg, hogy a Wii-t választottam!:)
2010. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok kösz a választ nekem nintendo Ds-em és PS2öm van még és a Ds-el max 2hónapig játszottam mert meguntam viszont a ps-re meg már nem gyártanak játékot ha jól tom és ezért kell egy új konzol de szal a wii ezerszer jobb mint a Xbox Ps3 És a DS?
2010. nov. 10. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
A DS mint kézi konzol, nem lehet összehasonlítani a Wii-t, mert hát a DS egy kézi konzol, míg a Wii egy TV-hez köthető konzol.A PS-nél, Xbox-nál szerintem a Wii ezerszer jobb.Egyébként van Nintendo DSi-em is, és mind a kettővel nagyon ki jövök(úgy is mondhatom, hogy Európa legnagyobb Nintendo rajongója vagyok:))
2010. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én wii-t ezek a játékok miatt vennék!

Resident Evil Zero

Resident Evil Remake

Metal Gear Solid: The Twin Snakes

2010. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
wii az hoki x360 fain
2010. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÉS hogy van az hogy én végig nyomtam a P.O.P forgotten sands-et PC-n és megnéztem wii-n a végigjátszásának egy részét és az elején valami kis tündér vezeti és úgy kapja meg az erejét hogy megcsókol egy szobrot O.o PC ilyenről szó sincs O.o ok hogy másmilyen de azért a story legyen már ugyan az O.o kissé fura
2010. nov. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!