Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims2 hajótöröttek krónikákb...

A Sims2 hajótöröttek krónikákban, csak egy családot lehet létrehozni ami hajótörést szenved? És ha azzal végigjátszottam akkor kezdhetek újat?

Figyelt kérdés

A a baj, hogy tesómmal ketten vagyunk és ő csinált egy családot, ami hajótörést szenvedett meg minden! És nem lehet már még egyet csinálni? Egyszerre csak egy család lehet?

Tudom, hogy van még egy szomszédság, de az nem ilyen történet módban van az a baj!


2010. nov. 9. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
értitek a kérdést?
2010. nov. 9. 17:11
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi baj van a kérdésemmel? Nem értem miért nem válaszoltatok!
2010. nov. 22. 19:36
 3/4 anonim válasza:
ha két memória kártyád van ,akkor két családod lehet,de csak külön-külön egy.érted?egyszerre egy család,de új játékot is kezdhetsz új emberekkel.
2012. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom azóta rájöttél, hogy új acc- kal tudsz te is tőle függetlenül játszani...
2016. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!