Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil. Régi, vagy új?

Resident Evil. Régi, vagy új?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Resident Evil-féle koncepcióváltásról? Kire milyen hatással bírt?
2010. nov. 7. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a Resident Evil 4-el nagyon elkorcsosult a játék és ezt folytatták az 5. résszel!De az a legdurvább hogy a 6. rész folytatását a Capcom a Socom játék fejlesztők kezébe akarják adni!

Egyértelmű hogy a capcom csinált egy új játékot arra rátette a Resident Evil nevet meg bele tett néhány régi szereplőt hogy az új vásárlók mellékaparjon néhány resident evil fan vásrlót!


A másik meg a Milla Jovovich-os Residente Evil filmek!

Ami tökre nem Resident Evil! Csak erre is rátették a Resident Evil nevet hogy jobban el lehessen adni!

2010. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a SOCOM-nak akarják adni. Erről is csak egy helyen olvashattál :P

Hehe :)

2010. nov. 8. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Borzalom. A 4 meg az 5 már nagyon nem Resi. Emlékszem az 1-2-vel mennyit játszottam, valami fantasztikus hangulatuk volt! A 3 már gyengébb eresztés volt. A filmek meg borzasztóak. Az 1 még csak-csak, de ami utána jön, az egy pofon a Resident Evil címnek. Ezeknek a japóknak valami nem megy, mostanában beletörik a bicskájuk az újításokba, csupa félresikerült ötlettel jönnek elő. Plusz úgy hallottam a Capcom a Dead Rising-ot akarja fő húzócímnek, úgyhogy a Resi sajnos háttérbe szorult, és gyanítom a 6 már csak valami arcade shooter lesz, a horrort meg lehet végleg elfelejteni.
2010. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!