Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen RC helikoptert vegyek?

Milyen RC helikoptert vegyek?

Figyelt kérdés

A fiamnak szeretnék egy olcsóbb,de jó minőségű,és jól reptethető RC helikoptert.Lakásban szeretnénk főként használni,de ritkán kivinnénk a szabadba is.Milyet ajánlotok?Ha lehet pontos tipust mondjatok,mert egyáltalán nem értek hozzá! :)

Köszönöm!


2010. nov. 7. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Tescoban lehet kapni, én is most kapok karácsonyra 7000 ft-ért fém vázas 2 rotoros ledes helikoptert.Nagyon stabil,jól lehet vele kanyarodni stb.Szürke a doboza,és az van ráírva hogy HIGH HELICOPTER UPGRADE EDITION.

Hasonlít erre cska az eleje nem ennyire szögletes hanem hegyes és fekete-szürke-piros színű és van rajta 8 színes és 2 fehér led:


[link]


Képet erről a fajtáról sajnos nem találtam,de remélem segítettem ezzel vaalmit.

Ja és megnézheted játékboltban is,karácsonyra biztos nagy választék lesz.

2010. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De most vittem vissza az Auchanba pont ilyen helikopterből 3db-ot.Mármint egymás után.Tényleg nagyon jól repült,de mindegyik megadta magát.Ezért szeretnék egy kicsivel komolyabbat.Ebbe szerettünk bele! :)
2010. nov. 7. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ezek az akkumlátoros feltöltésű helikopterek közül 1 se bírja sokáig..viszont 1 benzines már nagyon jól bírja és erősebb a váza is,csak hát egy olyan ára 20-30 ezer ft-nál kezdődik.
2010. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem adja magát egyhamar:D De tényleg egy normális és komoly modell helikopter már több tízezer forint.De amiről beszéltem,elektromosat 15k ért tudsz venni,ami nem olyan sok,és azok nem adják meg magukat pár nap alatt.
2010. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 17. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:
V-maxot, jók a törésmutatói és könnyű kezelni. Én is ilyet vettem testvérem fiának, Kecskeméten a Kőhíd utcai RC boltban.
2011. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Ha még nem vettél RC helit akkor nálam vehetsz a bolti ár 40-50 %-ért komolyabb gépet számlával!

ha érdekel: gpmodellshop@gmail.com!

2011. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!