Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars The Force Unleashed...

Famousboy kérdése:

Star Wars The Force Unleashed hibásan írja ki a küldetést és nem lehet teljesíteni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Xbox 360-on többször végigvittem már a Star Wars The Force Unleashed-od. Megszereztem a DLC-ket tartalmazó DVD-t, kicsit jáccottam vele, utána újrakezdtem az alapjáték történetét. Mikor a második Felucia-n játszódó küldetésnél voltam észrevettem valami hibát, amit eddig sose láttam. Start-ot nyomtam és megnéztem a mellékküldetést és a holocronok számát, de értelmetlenséget írt ki a holocron pedig 0 maradt, ha többet szedtem fel akkor is. Ezután töröltem a DLC és az alapjáték mentését, újrakezdtem és mire újra odaérte már jó volt.


Lehet, hogy az zavarta a játékot, hogy az alapjáték a sima kiadás, a DLC pedig az Ultimate Sith Edition 2. DVD-je? Vagy ez a hiba csak véletlen volt?


2010. nov. 7. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az simán tudta zavarni ez nem lehetett véletlen!
2010. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt az, már rájöttem! Amikor a DLC-vel játszottam DVD-ről, akkor 1300G-s volt a játék, amikor ezután az alapjátékkal, akkor csak 1000G-s, de 1200G-m volt. Köszi a választ! :)
2010. nov. 29. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!