Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerepjáték. Hogyan kezdjem el?

Szerepjáték. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban elkezdtem érdeklődni a szerepjáték iránt (a normál asztali szerepjátékról), és fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Nagyon szeretnék játszani mert biztos jó, de soha életemben nem játszottam még, azon kívül amit a napokban olvasgattam, nem is nagyon hallottam róla. Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan kezdte, és mi a tanácsa? Jah és amúgy sajnos azt is el kell hogy mondjam, hogy senki nem játszik még csak ehhez hasonlót sem a baráti körömből.
2010. nov. 6. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

És milyen fajta szerepjátékra gondoltál? Mert nagyon sok formája van. Fantasy, horror, sci-fi, stb.

Amúgy neten sokféle szerepjáték-társaságot találhatsz, mint pl. az rpg.hu-n.

A párom amúgy az egyik haverjával kezdte ezt az egészet, de azt javasolja, hogy inkább keress magadnak társaságot, mert hasznos profi Mesélővel kezdeni a játékot.

2010. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia:D én Köszi :D de tényleg nem tudok senki olyat aki ilyet játszana :D amúgy leginkább a fantasy, vagy az alternatív történelem érdekel :D
2010. nov. 6. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Na hát pont erre jó az rpg.hu

Ott nézz körül rendesen, mert sok klub, fórum van, különféle érdeklődési körrel, úgyhogy ott próbálj keresni magadnak társaságot.

2010. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi :D
2010. nov. 6. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb városban tuti találsz csoportot. Anélkül nincs értelme. De ha elmondod, hol laksz, talán konkrétabban is segíthetek. :D

Engem kétszer vontak be eddig, a többség kezdő, mmo-s múlttal, én nyista tudással, se kép, se hang ültem be. Egy jó társasággal és főleg KM-mel nincs baj. De ha egy csapat kezdő ül össze... nem az igazi. :D

2010. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!