Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikorra várható a Mass Effect...

Mikorra várható a Mass Effect 3 megjelenése?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 00:28
 1/9 Slider ***** válasza:
Nem tudni, még csak beszélnek rola, de a Mass Effectet trilógiának készítik.Ha jol tudom multiplayer is lesz már a 3-ban, ami nagyon sokat dob a játékon:D
2010. nov. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a ME3-hoz szükségtelen a multiplayer, legalábbis ilyen változatban. Én inkább annak örülnék ha minden erejüket beleadnák egy olyan egyjátékos kampányba, ami egyesíti az ME1-et és ME2-őt, és csak aztán állnának neki egy multinak (amúgy a Mass Effect univerzumán belül valószínűleg lesz még játék, azt nyilatkozták, hogy Shepard parancsnok története ad egy trilógiát, de túl sok lehetőség van még az ME univerzumában ahhoz, hogy az is legyen a vége). De hogy a kérdésre is válaszoljak, olyan 2012 felé várható az ME3.
2010. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem leghamarabb 2011 vége, de örülnék neki, ha inkább dolgoznának rajta, és 2012. Eddig úgy néz ki jó lesz, legalábbis a hivatalos fórumot eléggé aktívan használják a fejlesztők is, és lehet ontani nekik az ötleteket, van is rengeteg jó hozzászólás, néhány dolog meg már-már egyértelmű.
2010. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Nagyon várós játék :D
2010. nov. 6. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy 576-tól már elő lehet rendelni XD én már le is adtam a rendelés...
2011. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés és válaszok időpontját nézd meg utolsó :D
2011. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shepard0925 válasza:

amúgy 2012 első negsedéve a megjelenés ideje

multiplayer egyáltalán nem dobna rajta!

nem tudom hol élsz de ezt hogy tudnád elképzelni multiban.. el is rontanák vele.

és tényleg ezt mondták.. hogy csak shepard történetét fejezik be a 3-al. még több rész is lesz. és egy MMO RPG mass effecten gondolkoznak...bizonytalan vagyok hogy mi sül ki belőle.. de sztem a singlenél kellene maradni

báár egy co-opnak örülnék. az jólenne

2011. aug. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A coop az tuti siker lenne, nade a multi, azt nem hinném.
2011. aug. 9. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:

2012-03-05 a megjelenés (mondjuk azt nem tudom, hogy világszerte, vagy csak amerikában)

coop multi állítólag lesz, competitive nem.

2011. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!