Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Cod6-ban bannoltak ip...

Ha a Cod6-ban bannoltak ip szerint azzal mit lehet csinálni heyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 21:06
 1/7 Slider ***** válasza:
VAC bann-t kaptál?
2010. nov. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mi mert nekem amikor belépek cod6ba akkor kiirja hogy "you have been banned from Modern Warefare 2.és a fing gamben senkit sem jelez.
2010. nov. 5. 13:00
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs nem fing hanem find gameban
2010. nov. 5. 13:01
 4/7 Slider ***** válasza:
Valve Anti Cheat, háát, nemtudom figyelj szerintem végleges vac bannt kaptál, amit nem vonnak vissza soha:S:Sde ha gondolod, megnézhetem a steam adatlapodat, hogy van vac bannod-e, ha igen, irj privit, aztán megnézem
2010. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Slider ***** válasza:
előző válaszolo vagoyk:mivel nem eredeti a játékod, nem nagyon tudok segíteni, amugy szerntem simán kibannoltak a szerverről.
2010. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 6. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eredeti Steam-es, akkor lehet, hogy megint véletlen bannoltak:S Volt úgy augusztus fele egy ilyen gond, akkor a játékosok ingyen Left 4 Dead 2 játékot kaptak.
2010. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!