Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyémántkirakónál van különbség...

Gyémántkirakónál van különbség olcsóbb vagy drágább darabok között ? Tehát ha elkezded kirakni az ábrát akkor tényleg teljesen olyan lesz vagy elmosódott és kivehetetlen ?

Figyelt kérdés
Temuról rendeltem és elkezdtem kirakni de nagyon nem tetszik a , furcsák a színek is és a színek is olyan furcsák benne . Mindent jól csináltam , szerintem ezt el sem lehetne rontani amúgy de mégis olyan furcsa nekem . Ha máshonnan veszem "minőségileg " jobbat fogok kapni, letisztultabb lesz az ábra kirakás után ?
ma 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Van minőségbeli különbség is, de a leglényegesebb elem a kép mérete. Minél nagyobb a kép, annál több színárnyalatot használnak hozzá, vagyis annál részletesebb lesz a kész mű.

Gondolj bele, a kavicsok mérete adott, egy 20×20 vagy egy 40×40 kép között hatalmas különbség van, a kisebbikbe kb. 6400 kavics kerül, a nagyobba már 25ezernél több...

Nem mindegy az sem, hogy kerek vagy négyzetes a strasszköved, a kerek kavicsok picit nagyobbak - gyorsabb rakni, de a kész képnél a négyzetes a látványosabb.


Saját tapasztalatom szerint 30x40-es méret alatt belekezdeni sem érdemes, ha nem akarsz pixeles eredményt. De minél részletgazdagabb a mintakép, annál nagyobb pixelezett vászon kell, hogy visszaadja az eredetit.

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!