Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD 2 multi waalhack? (többi...

COD 2 multi waalhack? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb wallhack (vagy csaló progi) a cod2-höz? S honnan lehet letölteni?
2010. nov. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

NE CSALJ! TANULJ MEG JÁTSZANI!!! :@ :@ :@

Utálom az ilyen hacker csaló kockákat mint te! :@ :@ :@

2010. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elhiheted hogy annak ellenére h 3 hete játszok jól megy csalás nélkül is! viszont az krv-ra nem tetszik hogy a sok kis blfsz taknyos akik egész nap ezt nyomják össze vissza csalnak s ezzel elcseszik azoknak a játékát akik tisztességesen szeretnének játszani!!!! ebből van elegem h mindenki csal...a aki normálisan szeretne az szpja meg. Mondj egy olyan magyar szervert ahol nincsennek csalók, s ezentúl csak ott fogok játszani!
2010. nov. 4. 19:14
 3/4 anonim válasza:
És ha te is csalsz akkor jobb lesz? Vagy a többiek utánna nem csalnak?
2010. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez az. Ha te is csalsz akkor te is csak felidegesíted azokat akik rendesen szeretnének játszani és téged is utálni fognak és kitiltanak minden szerverről.

(tapasztalatból mondom. DE MÁR ÉN IS LESZOKTAM A CSALÁSOKRÓL ÉS MÁR SZINTE PROFI VAGYOK) am én a cs1.6-ot tolom :)

2010. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!