Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudok windows 7-en játszani a...

Tudok windows 7-en játszani a steam játékaimmal?

Figyelt kérdés

Nem akarok rajta multiplayer játszani csak a már megvásárolt játékaimmal szeretnék majd játszani singleplay. Windows 10 nem opció mert nem akarom rá megvásárolni. És kulönben is régi (AGP korszak).


Tehát a kérdés adott. Vagy a támogatás megszűnésével teljesen le van lőve és letölteni/telepíteni sem fogja engedni a játékokat?


ma 14:17
 1/6 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ebből akkor azt szűröm le hogy ha egy régebbi verziót futtatok a telepített játékokkal együtt akkor offline játszhatok vele csak nem szabad neki netet adni Ezzel elkerülve hogy maga a kliens frissülhessen. Ezzel csak az a baj hogy egy olyan gépen nem tudom hogy kéne alkalmazni amin korábban sem volt még telepítve steam. Mivel bármilyen játék letöltést a könyvtáramból csak a steam aktuális verziójára való frissítés esetén lenne hajlandó logikusan. Viszont az meg nem lesz kompatibilis az új op. rendszerrel. Tehát valahogyan úgy kéne felvarázsolni rá hogy régi verzió legyen de a játékokkal együtt. Esetleg másik gépről amin win 10 van onnan a könyvtárakat egy az egyben át lehet másolni de nem tudom ütközne e valamilyen módon a friss játékkönyvtár a régebbi steam verzióval. Meg ha nem is ütközik akkor is új konfiguráció esetén ellenőrizni akarja gondolon a felhasználót tehát be kell jelentkezni. Bejelentkezéskor meg ugye frissít mindenképpen. Szóval itt elég sok minden van amire nem ad részletes választ a steam. Talán a leg egyszerűbb az lenne ha el lehetne hitetni a steam kliensel hogy windows 10 környezetben fut.


Mondjuk még semmit nem próbáltam ki az is lehet hogy amúgy még simán megy attól függetlenül hogy figyelmeztetnek rá hogy nem támogatott.

ma 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Engedd el a win7-et. Ma már nem támogatja a legtöbb játék sem. Új játékoknál már figyelembe se veszik a 7-et, mivel Steam lemondott róla. Én sem örültem eleinte hogy váltanom kellett 7-ről de egyáltalán nem rossz a 10.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Engedd el a win7-et. Ma már nem támogatja a legtöbb játék sem. Új játékoknál már figyelembe se veszik a 7-et, mivel Steam lemondott róla. Én sem örültem eleinte hogy váltanom kellett 7-ről de egyáltalán nem rossz a 10."


Nincs "jó" meg "rossz". De a driverek nem elérhetőek már 10 alá.

Nem ezt a gépet használom a mindennapokban. Ez egy drága retro pc olyan komponensekkel amik nagyon ritkák. (9800XT, FX 5950 ultra stb, 2 processzoros alaplap stb) Nem új játékokkal akarok játszani hanem korabeli játékokkal (amik a könyvtáramban vannak HL2 stb). Ezzel elkerülve hogy ne kelljen le warezolni. Olyanra vagyok kíváncsi akinek van gyakorlati tapasztalata vagy próbálta már.

ma 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak itt kommentek:

[link]


És egy link:

[link]

Ugyanaz, csak áthelyezték:

[link]


Nem tudom működik-e, vagy ha igen, akkor meddig, nekem nincs már Windows 7-em.

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
ma 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!