Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of andaron és Wow hoz...

Gates of andaron és Wow hoz hasonló játék neve?

Figyelt kérdés
mert gates of andaron kezdem megunni de a wow meg havidíjas ha jól tom és annyit nem ér :(
2010. nov. 4. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
nem baj ha boltban kell vásárolni csak elég legyen egyszer megvenni és aztán addig játszol vele amíg akarsz és ha lehet legyen magyar vagy olyan angol ahol 13évesen kevés angol tudással is meg tudom érteni hogy mi a küldetés
2010. nov. 4. 16:51
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem wowot többet nyomják törtön mint eredetin. egyszerüen letöltöd pls isohuntrol, felnézel a tauri.hu ra ami egy magyar wow server, megnézed honlapon mithogykell csinálni, aztán annyi. küldikhez meg max leszeded a questhelper nevű addont. amugy igazad van télleg nem ér annyit hogy fizess is érte
2010. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Metin2?

Teljesen magyar és 1 darabig ingyenes :/

Hogy miért?A játékot totál ingyen töltöd le és totál ingyen használod,olyan lv 50-ig..de aztán prémiumos cuccok nélkül nehezen boldogul az ember (persze,nem kötelező rá költeni)

Régen szerettem ezt a játékot,ma már nem tudom,hogy akkor miért játszottam.Mindenesetre próbáld ki,hisz prémiumokat nem kötelező fizetni.Amúgy www.metin2.hu itt a játék hivatalos oldala.

2010. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elősző vagyok@

*prémiumokat nem kötelező venni :D

2010. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de pl ott a guildwars is. azért nem kell fizetni csak megkell venni
2010. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem fantazi játék a Metin2Mester, de magyar, és nagyon élvezetes, de kihívás is van benne, mégis laza játék.


www.metin2mester.hu


Játssz Szerver 2-n, a Kentauron, és segítek a játékban. Nevem: Dfoglalo

2011. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!