Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star stable online-ban, hogy...

Star stable online-ban, hogy lehet megváltoztatni az e-mail címemet? Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Ha valaki átesett már ezen kérem írja le a tapasztalatait!

ma 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Írni kell a supportnak. Ők küldeni fognak a régi és az új címre is egy aktiváló emailt, mindkettőre rá kell kattintani hogy érvényes legyen.
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Kíváncsi voltam kinek hogy ment ez végbe. Kb 1 hete írtam a supportnak erről de nem vissza igazoló e-mailt küldtek hanem ezt:

- Nagyon szívesen segítek neked megváltoztatni az email címed! Ehhez biztonsági okból szükségem lesz néhány adatra. Kérlek erősítsd meg a fizetési szolgáltató/számlaazonosító hivatkozási számát, ami 16 számjegyből áll, és PJ -vel kezdődik, amelyeket a 2022-12-17. napon "Fizess egyszer" Star Rider tagság vásárlásánál kaptad.


Ezeket az információkat megtalálod a bankszámládon, az internetbankban vagy fordulj közvetlenül-személyesen a bankhoz és kérd el tőlük a 2022-12. havi bankszámlakivonatot és csatold a levélhez, hogy ellenőrizni tudjam a fizetési tranzakciód.


Vissza nézni nem tudtam mert olyan régi számlakivonatot nem tud tárolni az internetbank. Most szaladgálhatok a bankba lekérni azt a havi számlakivonatot ami kell.

Mostanra tényleg csak ilyen módon lehet ezt megcsinálni vagy át akarnak verni?

ma 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez rég volt, azóta lehet változott az eljárás.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!