Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet BeamNG DRIVE-ben...

Hogy lehet BeamNG DRIVE-ben "felgyorsítani azt a bizonyos folyamatot"? + extrával

Figyelt kérdés
Szóval hogyan lehet BeamNG DRIVE-ben azt megcsinálni, hogy ne kelljen 5 órát elcsesznem azzal, hogy egy pár BeamNG-s kép készítéséhez a pályát kiválasztom, beállítom a grafikát, a re-shade-t, utána jön a nehezebb rész: autókat le spawnolom, átfestem, beállítom a tuningot is, rendszámot állítok, még lehet pótkocsit is adok néhány autóra, aztán a parkolóhelyre mozgatom, ezt elég sok autóval kell megcsinálnom, és aztán még a photo módot is átállítom, kamera szöget állítok, fényképezek, utána megszerkesztem a képet, ezzel már elment 5 óra. Ezt valahogy gyorsabban meg lehet csinálni, úgy, hogy a kép is minőségi legyen? Ja, és még csak úgy extrának itt van néhány kép, amit 1-2 napja csináltam a BeamNG-ben, az fent is vannak az oldalon (a benzinkutas East Coast, USA képek az enyém), ha akarjátok (nem kötelező), akkor írjatok néhány dolgot, amivel tudom fejleszteni a képeket (ne in-game beállítást, mert normálnál magasabb grafikát nem visz a gépem): [link]

ma 00:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!