Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifások, ajánlanátok valami...

Fifások, ajánlanátok valami jó taktikát az FC 25-re?

Figyelt kérdés

Nagyrészt egy haverommal szoktam játszani bajnokság módban, akkor több meccset is lejátszunk egymás ellen egymás után. Elég más a kettőnk taktikája, de ha az XG-t nézem, nagyrészt ugyanannyi szokott lenni átlagban, persze meccstől függően eltérhet. Én jóval több távoli lövést elengedek, akár 20-25-28 méterekről is, nekem azok a lövések jobban kézreállnak, amikor zavartalanul el tudom küldeni nagy erővel, és szép ívesen bemegy védhetetlenül a labda a hosszúba. Amikor bejátszom magam a 16-oson belülre, akkor pedig az ellenfél kapusa olyan bravúrokat mutat be, hogy szinte fizikailag lehetetlen, de ebben az a bosszantó, hogy az én kapusom nem bravúroskodik, hiába jövök ki vele, vagy hagyom a kapuban, az ellenfél kapusa valahogy mindig jobb. Ez látszik a végén a statisztikában is, az én kapusomnak van 1-2 védése, az ellenfélnek meg 8-9. Persze nyilván a távolabbi lövések védését is hozzáadja a statisztikában, de ha közelebb viszem, akkor is ugyanaz a helyzet. Szóval vagy inkább rálövöm távolabbról, vagy megpróbálok elfutni a szélen, és beadni a boxon belülre.

A haveromnak tök más a taktikája, nagyon sok hosszú labdát ad saját térfélről előre, és utána 1 az 1 ellen játszik elég jól. A kapuvonalnál is cselezget össze-vissza, és van hogy tök simán be is jut. Vagy ez van, vagy a 16-os előterében cselezget, és passzolgat rövideket tök gyorsan. De olyan, mintha az ő játékosai mozgékonyabbak lennének, vagy nem is tudom. Ő nem nagyon lő távolról, mindig próbálja 100 százalékos ziccerbe hozni magát a boxon belül, és hiába lépek oda vagy csúszok be, nem pontos egyik sem, vagy ha elérem, az csak szabálytalanul sikerül, és egyből tizi.

Hogyan tudnám megakadályozni ezeket a gyors passzos, egyérintős játékát? És 1v1-ben hogyan szereljek szabályosan? Az is igen bosszantó, hogy ő becsúszik 6 méterről, és mindig labdát talál, szinte sosem szabálytalan. De a legbosszantóbb, amikor nekem van jobb XG-m akár 1.5-2.0-val is, és úgy sem tudok nyerni, sőt mi több, ki is kapok.

Kérlek adjatok valami jó taktikai tippet, hogy le tudjam törni végre a szarvát :D

Mire állítsam a defensive style-t, a team width-t és a depth-t?

És támadásban a Build-up Play-t, Chance creation-t, width-t, és a players in box-ot?

És azt hogy lehet kivitelezni, hogy olyan mozgékonyak legyenek a játékosaim? Milyen gombkombináció kell ahhoz, hogy a játékos 3x gyorsabban forduljon, vagy változtasson irányt, mint alapvetően? Mert ezt nála mindig tapasztalom, de az én játékosaimon nem.



ma 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Fejleszd a játékosaid, vagy vegyél sokkal jobbakat. Kezdésnek egy egész jó kapust vennék.


Youtubon vannak fennt videók,a videóban pedig még mutatják a cseleket, hogy hogyan kell elvégezni.

ma 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem Ultimate Teamről van szó, de ezt írtam is, hogy sima Tournament módban játszunk, szóval a játékosok adottak, nem lehet se vásárolni, sem pedig fejleszteni. Nem a csapatokkal van a gond, hanem taktikai tanácsot kértem.
ma 02:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!