Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sima GTA San Andreas, Vice...

Sima GTA San Andreas, Vice City, 3 miert ilyen bődületesen drága G2A/Eneba oldalon?

Figyelt kérdés
Ezek a játékok még a Definitive Edition előtt érték max 2000Ftot. Most már egy 25000Ft....

szept. 11. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert már máshonnan legálisan NEM lehet beszerezni. Szóval olyanná váltak mint a legok, a gyűjtők veszik meg őket drágán.
szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kedves Vezető ***** válasza:

Még mindig nem olyan vészes mint ez :)

[link]

szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy pont előtte vettem meg leárazva steamen a 3-at egy csomagban.

Bár a torrent verzió megvolt SA-MP miatt, mivel régebbi patch kellett hozzá.


Amilyen xar lett az új verzió, nem véletlen ment fel az értéke az eredetinek.

szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat: minél kevesebb van valamiből és minél többen akarják megvenni, annál drágább. Forgalomban már nem kapható dolgok ára a tízszeresére lő ki egyből.
szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg a store-ból az eredetit nem tudod megszerezni.

Már csak lemezesen second hand vagy online valami kétes oldalról.

Jó tudni, hogy ennyit ér miután kb 15 éve mikor meg voltam szorulva egy jelképes összegért eladtam őket...

szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rockstar oldalán fent van az eredeti trilógia most is, csak az platformfüggő. A régi Steam kulcsokhoz még nem kellett mindkét klienset futtatni és két helyre regisztrálni. Ma már annyira nem számít, mert aki majd játszani akar a GTA 6-tal, biztos kötelezni fogják a Rockstar fiókra és kliensre.
szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Mert màr csak az új szr unreal engine portot àrulja a rockstar. A régit csak a készlet erejéig retail kulcsok formàban talàlod meg. Így limitàlt lett.
szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

#7: közvetlenül előtted írtam, hogy a Rockstar árulja az eredeti trilógiát most is:

[link]

szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!