Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felnőttként kinek mennyi a...

Felnőttként kinek mennyi a heti átlagos játékideje?

Figyelt kérdés
És régebben fiatalon mennyi volt? Azóta az életkörülmények változtak meg, vagy az érdeklődési kör változott? Illetve hogyan oszlik el ez a heti idő, ebből mennyi a hétköznap és mennyi a hétvége? Ha van dedikált játékidőd, akkor az a nap melyik szakába van, és miért pont akkor?

szept. 8. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hmm. 27 éves nő vagyok.

Hétköznap általában este 8-10-ig lolozok párommal és este 10-től hajnali 1-2-ig játszok mássa.


Egyetem mellett többet játszottam, nappal is, ha lehetett. A BG3 idején nagyon sokat.

szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra jó esetben
szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Gyerekként suli után volt 2-3 óra, kamaszként éjszakába nyúló délutánok is voltak úgy, hogy reggel mentem dolgozni, aztán volt vagy 10 év pihenőm, full semmi a 20 as években, utána visszajött a pár óra, majd vagy 2 évig a Death Stranding, Nioh 2, Last of Us 2 ig kb írtam is róluk, akkor megint sok volt, pár évig megint semmi, most meg szeretnék többet játszani 40 évesen, de sajnos egy csomó mást is kell csinálnom, vettem pár konzolt, de nem tudok már úgy elmerülni benne most mint régebben.

Mondjuk nem érzem azt a nagy varázst sem amit mindig éreztem.

Szerencsére még a Mortal 1-2 t is nyomtam játékteremben, kölcsönöztem ki Megadrive játékokat, szóval ott voltam az elején az Atarival is, de ma játék sincs annyi/olyan, időm sincs, és lassan feltárkóznak a mobilgamek is, pl egy fél éve még sokat Pubg mobile oz tam, Earth Revival, most vettem egy Switch et, és hát bekell vallanom hogy nem sokkal jobb mint egy teló ma, sőt..

Pár éve a gazdasági válságnak nevetett, árak 4x ezése óta, nem igazán nőtt arányosan a bevételem sem, így több időt kell fordítanom az alapvető dolgokra is.

Pedig mondom még pl a Stranding nél simán nyomtam reggelig, aludtam délig, oszt' ennyi.

Akkor zárult egy gamer(is) blog írásom is.

De ma szeretek játszani, de az is egyre drágább, a B oldal pörög, így mindig ott van a háttérben hogy "mást kellene csinálnom", egy egy game alatt. Nagyon sok film, sorozat is érdekel, és egy Pubg Mobile is meccs is fél óra, amiket nemrég Ps4 en nyomtam. Munkából, szrkodásból több kell, mert drágább minden, bérek ugyanott, és öregszem is.

Most tanulom szelektálni az időm.

Gamerként komoly dilemma a munka is.

Most is elkell vállalnom egyet, amihez elég korán kell kelni, és hát ilyenkor nap végén örülök ha kicsit telefonozok. De most még viszem az Immortal Fenyx Rising et. Jó, csak már kicsit fárasztó ez is, ismerős játékmenettel. Hát, jó lenne többet játszani, mint régebben, de ahogy 40 köré ér az ember, sajnos kevesebb az idő mindenre, és mindenre sok idő kellene ma 😁

szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen, jómagam is épp az időm beosztását tanulom újra. A felnőtt lét eléggé újraossza a lapokat. A timesinker online gameléstől és a nagyobb open worldöktől is búcsút kellett vegyek jelenleg. Annyi minden más van még, szórakozás és tennivaló is. Nehéz ezt jól egyensúlyba rakni.
szept. 8. 11:47
 5/9 Kedves Vezető ***** válasza:
Igen, régebben nem okozott gondot pl 2 órán át gyűjteni valami fost, meg 4-5 órákat elütni egy Nioh/Souls/Bloodborne boss al, stb 😁
szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
kb napi 1-2 órát játszok, régen sokkal többet játszottam, de pár éve beszippantott a könyv olvasás, így játékra már sajnálom az időt
szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetem végéig viszonylag stabilan megvolt az évi 500-600 óra.


2023-ban ez 150 óra volt.

2022-ben 250 óra (abban az évben kipörgettem a Mass Effect trilógiát, az megnyomta)


Az átlag az utóbbi 10 évben 150 óra körül mozog, COVID alatt volt több.


Általában a késő őszi, kora tavaszi és téli hónapokban játszom többet. Leginkább a hétvégéken.

szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35 vagyok, munkanap 1-2 óra, hétvégén akár 5-6 óra is.
szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PMC Wagner ***** válasza:
heti 10-20 óra. régebben ez a szám napi szinten volt
szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!