Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik kiegészítő kell a sims...

Melyik kiegészítő kell a sims 2ben ahhoz, hogy meg tudd venni az autot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Éjszakák
2010. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Csak az a baj :( , hogy letöltöttem az éjszakákat, és mikor felinstaláltam, akkor nem akar belemenni, ha kitörölöm, akkor belemegy...
2010. nov. 3. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem!Arra gondolsz,h. amikor feltelepítetted nem indult az Éjszakák és amikor letörölted az alapjáték elindult?Mert ha ez van akkor,ha feltelepítetted az Éjszakákat,akkor azt crackelni kell.Tudod,h. hogyan kell?Ha nem szívesen leírom!:)
2010. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ugy értettem! Tudom, hogy hogy kell crackelni, csak nem tudom honnan töltsem le az Éjszakák crack-jét..:( LINKET valaki?!
2010. nov. 3. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá crack?Mármint abban,amit letöltöttél.Általában szokott lenni,de ha nincs megpróbálok utánanézni és ha találtam,akkor belinkelem.:)
2010. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt is van: [link]

A Game fixes alatt találod és,amit letöltöttél azt majd azt hiszem ki is kell csomagolni.

2010. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyiket kell? az 1. 2. vagy a 3. at?
2010. nov. 6. 00:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom,mert általában szoktak lenni mellette verziószámok.A Sims 2-nél és a kiegészítőinél nem tudom,hol kell megnézni a játék verziószámát.Hát szerintem próbáld ki mind a 3-mat.
2010. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!