Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék az Assassin's...

Milyen játék az Assassin's Creed? Milyen a grafikája? És megér 3. 000 Ft-t?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A játék maga egy idő után számomra elég repetetív volt, a grafikája szép, szerintem 3000-et megér.
2010. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sztorija és hangulata nagyon jó, én jópár dolgot innen tudtam meg a keresztes hadjáratokról.


De kell hozzá nyelvtudás, mert a közjátékokhoz nincs felirat...

2010. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3000 t meger. Tobbet nem. Egyebkent szep es ok jatek. 10-12 oraig meg szorakoztatonak is neveznem, viszont utana eleg gyorsan unalomba fulad.
2010. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Én nem rég vettem meg szintén 3k ft-ért,nos..szerintem fantasztikus játék :D.A grafikája gyönyörű,az emberek mozgása az élethűbbnél is élethűbb,és a szinkron..hm azok az indulatok valami felségesre sikeredtek :D.Egyedül a küldetések lesznek egy idő után monotonok,de küldizni úgyse sokat fogsz.(ha megveszed)Ja..és a játék szabadterű,azaz a játék rád bízza,hogy a küldetéseket milyen sorrendben csinálod meg,és ha épp nincs kedved küldizni flangálhatsz a városban,segítheted vagy épp tizedelheted a népet ;).3k ft-t bőven megér ne habozz,vedd meg :).A többi infót pedig a játék borítójának a hátoldalán megtalálod.Jaaa és mint előttem írták kell az angol tudás a játékhoz mivel felírat híján magyarítás sincs hozzá :/,de ha angolul nem tudsz a történetnek utána tudsz olvasni a neten ;)

2010. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vűéaszokat!
2010. nov. 4. 08:08
 6/6 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2010. nov. 4. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!