Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vki tud vmi jó játékot?

Skelton kérdése:

Vki tud vmi jó játékot?

Figyelt kérdés

Tud vki vmi jó stratégia v kocsis játékot amit esetleg neten is lehet jáccani? stratégiai alatt diablo,warcraft stílusut értem kocsisba meg törős zúzós ill driftelősre:D.

ha vki tud annak nagyon megköszönném:D


2010. nov. 2. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem tudok törős zúzósról viszont ajánlok neked egy böngészős(F1-es) játékot:grand prix racing online
2010. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Törős zúzós a Flat out 1,2, viszont az meg nem online-os. Én csak rpg, meg normál játékokat túrok. Crysis, Prototype, Assassin's Creed, Gta4, X-men, Avatar, Devil may Cry 4, Transformers, Far Cry2, Red Alert 3, Splinter Cell 1,2,3,4, Need for speed Undercover, Enemy Territory, Quake 4, Hellgate london, Legendary, Halo1,2,3, stb. Én ezeket játszom leggyakrabban. Ha k*rva erős a géped, és igényes vagy grafika téren, akk ezek tuti tetszeni fognak. Jah, meg ha legalább 24"-es monitorod vagy annál nagyobb van. :)
2010. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, amit írtál, az RPG, MMORPG, nem RTS :D
2010. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elözö válaszoló te hol látsz ott MMO -t?

Diablo -> RPG

Warcraft -> RTS


A Warcraft és WoW között azért van külömbség


#####-#####-#####-#####

Kérdésre válaszolva:

Dungeon Keeper 2 (1999es játék RTS)

Titan Quest (Diablo stílus)

2010. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nagy részét ismerem és szeretem a játékokat, néhányhoz újra megjött a kedvem egy kettőt meg kiprobizok köszi még1x(am a flat out 2 lazán megy neten:P)
2010. nov. 3. 02:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad van 21:21-es, én hibám, elnéztem.
2010. nov. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!