Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LEGO készlet esetén, amelyet...

LEGO készlet esetén, amelyet gyerek használt, ha nem is szedte szét (igazán), eladás előtt szétszeded és leszámolod a darabokat vagy egyben hagyod és próbálsz rájönni van e hiánya, újra összeépíted?

Figyelt kérdés

Több készletet szeretnénk eladni, melyeket kinőtek kamasz gyerekeink, de ránézésre sem teljesek. Pár darab hiányzik belőlük itt ott.

Ti miként oldjátok meg? Meghirdetitek abban a formában, ahogy éppen van? Szétszeditek és az építési alkatrészlista alapján egyeztetitek? Hiánnyal adjátok el, de listázva, vagy pótoljátok előbb?


(Vannak gyűjtői készleteink is, de azok vitrinben, így egyértelműen hiánytalanok. Azokkal nincs ez a macera. Eddig nemigen adtunk el gyerekeink LEGO készleteiből. Most jött el az ideje.)



aug. 19. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Meghirdetem, ahogy van. Látható a fotókon az állapota. (nincs időm/energiám szórakozni velük)
Szétszedem/szétszedjük és leírom, mi hiányzik, de nem foglalkozom a pótlással, meghirdetem.
Szétszedem/szétszedjük és pótlom a hiányt, csak utána hirdetem meg.
Szétszedem/szétszedjük, pótlom a hiányt, akár össze is építem újra, úgy adom el, ahogy igénylik. (élvezem mindezt)
Ha akarja a gyerek az árát zsebpénznek, akkor szórakozzon vele egyedül, a hirdetésben segítek legfeljebb.
Nem adom el a gyerekek játékát, majd ha felnőttek lesznek, csinálnak vele, amit akarnak.
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
5 szavazat
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
28%

miert jott el ideje? Utalsz zsebpenzre, penz miatt tehat?

vagy hely miatt?


vitrines legok? ha ilyen gyujtok vagytok, ezek megvannak vitronbenis csak ezek a hasznalati peldanyok voltak?


szerintem akar listazni se muszaj, lenyeges dolgokat netan


hianyos oda irod fotozol azt kesz

mivel hasznalt ugyse gyujtoi lesz

hanem jateknak,

aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább a többi játékot adjátok el, legót ne
aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Laptopra gyűjtenek. Fiúnk 17, lányunk 15 éves.


#2 Más játékot eladni? Ezt humornak szántad? Lego és Schleich termékeken kívül, milyen játékot lehet még eladni, ami ér is valamit? Talán még egyes ritka Kinder figurát, Hot Wheels és Matchbox autót. Minden mást pár forintért lehet maximum. De a legtöbb játék ajándékba, adományba megy.


Természetesen, a kedvencek megmaradnak bedobozolva emlékbe, ill. a következő generációnak. Nekünk is vannak ilyen játékaink, melyek a gyerekeinké lettek. Lego készleteik is megvannak, azok persze vitrinben.

aug. 20. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Mi szétszedjük és listázzuk. Ha van itthon alkatrész pótoljuk, ha nincs úgy aduk el ahogy van. A dobozokat útmutatót is megtartjuk mindig.

Egyre több a csaló a neten! Nemrég elakartunk adni egy 25-30 ezres készleet. Kiderült fel annyiért hirdetnek ilyet a jófogáson. Érdeklődők ezért leakarták alkudni. szerintük drágán hirdetük meg. Akkor vegye meg azt! Nekem sokszor nincs idegem ehhez!

aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos pár legot én is összeporszívóztam és amikor eladásra került a sor ezt oda is írtuk, akik megvették ők megkérdezték, hogy volt-e ilyen speciális lego darab (bábú, kard, stb) amiket beszippantottam a porszívóval és mivel mind ilyen normális lego volt mondták, hogy majd megveszik facebook csoportból ahol árulnak ömlesztett legot…
szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!