Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik küldi volt a legnehezeb...

Melyik küldi volt a legnehezebb a GTA San Andreasban?

Figyelt kérdés
Nektek melyik volt az? mert nekem több is volt: Cesar Vialpando:D:D,a zero RC-s küldik, Learning to fly, N.O.E, Freefall, Vertical Bird... kb ennyi:D
2010. nov. 2. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A vertical bird hol nehéz?
2010. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

zero RC-s küldetések rettentő nehezek

most kell megcsinálnom azt, amikor egy pályán megy az autóval, nekem meg repülővel kell eltávolitani azoat a szarokat az utról

de nemmegy

2010. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt úgy kell hogy először fel kell robbantani azt ami leteszi az akadályokat aztán folytatni
2010. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -Igazmondó- ***** válasza:
Az utolsók kicsit megdolgoztattak na meg a repülős küldetés is amikor tanulni kellett de végül minden meglett szal na :)
2010. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

köszi de az tudom hogy hogy kell:)

csak az irányitása baromi nehéz

ugy könnyebb lenne, ha a nézetet az egérrel lehetne nem a billentyűkkel

2010. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szamomra a ket legnehezebb kuldetes a villa visszafoglalasa az autosuldozes miatt (a checkpoint hianya miatt) es quados kuldetes Catalinaval a quad szar iranyitasa miatt. Meg talan a repulos kuldetes (ahol a negy bergyilkost kell kinyirni) okoz nehe problemat mivel nem mindig talalom el a gyurut.
2010. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a vertical bird nem olyan nehéz csak nincs hozzá kedvem:S :D meg sokszor amikor le akartam rázni a többi vadászgépet közel mendtem a vízhez és beleestem xDD:'D
2010. nov. 2. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!