Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetném le a Postal...

Honnan tölthetném le a Postal 2-t magyarul?

Figyelt kérdés
Letöltöttem angolul, majd a magyarosítást beraktam a System nevű mappába ahol fölül is írta a fájlokat, de amikor indítom akkor csak a menü egy része(?) van magyarosítva meg a játékban néha pár kisebb üzenet, de a beszédek egyáltalán nincsenek lefordítva...Ezért szeretném, ha magyarosítva lenne, mert akkor nem kell vele vesződnöm.
2010. nov. 2. 10:27
 1/1 A kérdező kommentje:

Megvan és leírom a megoldást háthza másnak is ez a baja:

töltsd le ezt a torrentet:

*****

a három fájl közül mondjuk az elsőt a Daemon Toolsal(vagy amid van)bemountolod, akkor kiír egy hibaüzenetet, de azzal ne foglalkozz...a sajátgépben lesz egy ilyen nevű meghajtó: NEW.arra jobbegér és ott a megnyitás.megnyitod a Setup.exe-t majd angolul elindul a telepítő, ott beállítod, h mit, merre, meddig, majd miután feltelepíteted, akkor utána nem kell semmi más csak a telepített mappában(azon belül system nevű mappa) menj rá arra, h postal2.exe.

Tudom, h sok a helyesírási hiba, de gyorsan leírtam mielött elfelejtettem volna. Remélem érthetően írtam.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!