Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 vagy Sims 3?

Sims 2 vagy Sims 3?

Figyelt kérdés
Nekem Sims 2 örök favorit.És Neked?
2010. nov. 1. 16:58
1 2
 1/12 -Igazmondó- ***** válasza:
58%
Várj még, mert a sims 2 már lezárult nem tudhatjuk mit hoz a jövő a sims 3-al :)
2010. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
Én is totál így voltam ezzel, mármint, hogy a sims2 az örök favorit. Megvan mai napig az összes kiegészítő, szerintem talán elvből soha nem válnék meg tőle. Aztán két hete feltettem a gépemre a sims3-mat és... nagyon klassz! :) Elsőre szokatlan, de hamar rá lehet függni.
2010. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sims 3 kiegészítőkkel tök jó lesz. Bár én így is szeretem, de hiányoznak pl. az állatok.
2010. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yabumi válasza:
16%

szerintem csak a 2 jó mert a 3 túl macerás...tehát az kit érdekel hol gitározz meg hogy milyen a hajszíne?!szerintem senkit de lehet hogy van akit mert ez az én véleményem...

de tuti hogy örökre a 2 lesz a favorit!!

2011. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a Sims 3 azért jobb mert több mindent be lehet állítani és jobb a grafikája ellenben a Sims 2ben kevesebb mindent lehet beállítani viszont több az interakció. De még a Sims 3 hoz is lesz egy csomó kiegészítő és úgy gondolom akkor magasan verni fogja a Sims2-őt.
2011. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Sims 3 ^^
2011. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sims 1 alapból gagyi volt.. A sims 2 nagyon jó, sokat változott az 1-hez képe!! Sok szuper kiegészítővel bővítették, amik fokozták a játék hangulatát. Én személy szerint a ház építését berendezését, és a családkészítőt szeretem, és ez sokat fejlődött a sims 3-ban. Sokkal több újdonság van benne,részletesebb a sim szerkesztése is. És hozzá jön, hogy akármikor kiléphet simünk a ház falai közül, és bármikor átbiciklizhet a könyvtárba, és a zöldségeshez. Ezért hozzám a sims 3 kicsivel közelebb került, mint a sims 2.
2011. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Újra én vagyok. És a sim grafikája is kidolgozottabb.
2011. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

sims 3 ^-^

a sims 2 nem olyan jó

2011. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon szeretek a sims 2-be történeteket csinálni, albumhoz, ezért jobban szeretem. Megvolt nekem egy ideig a 3 is, nagyon jó volt, de meguntam. A sims1 et is szerettem, de az is uncsi lett. A 2-őt 3 évig játszottam, mindig is jó volt, kiegészítőkkel meg még jobb lett!
2011. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!