Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri negvenni ma is a The...

Kedves Vezető kérdése:

Megéri negvenni ma is a The Legend of Zelda: Breath of the Wild -ot ?

Figyelt kérdés
Vagy Kb ugyan az, mint egy Genshin, Tower of fantasy androidon ?

#mobil játék #Zelda #Tower of fantasy
júl. 27. 16:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem tudom, eldönteni hogy megér e 20 ezerrel többet 🤔:

[link]

júl. 27. 16:31
 2/6 Krisipoke ***** válasza:

Mindenképp, nagyon jó játék.

Én csak a Zeldával játszottam ezekből, de van egy barátom, aki nagyon mélyen benne van a Genshinben (pl. mindig, amikor nagyobb update jön ki, kivesz szabadságot, hogy végig tudja nyomni az új tartalmakat). Szóval imádja a Genshint. Viszont ennek ellenére is, a Zelda: Breath of the Wild a kedvenc játéka valaha.


Annyiból mindenképp jobb, hogy nem egy ingyenes játék, vagyis nem húzza olyanokkal az ember idejét és/vagy pénzét, hogy mikrotranzakciók, rengeteg szerencse alapú gatcha cucc és mechanika, meg a "lépj be minden nap és csinálj meg x dolgot, hogy lépést tudj tartani, különben lemaradsz" dolgok.

júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megveszem.

Szimpatikus az hogy nem nagyon vezeti az ember kezét a játék.

Lecseréltem a Lite ot egy OLED re, itt már azért jobb az élmény.

Én a Tower of Fantasy-t nyomtam ami hasonló, az se rossz, de az is gacha, ja.


Van viszont mobilon az Ex Astris, azt meg Én ajánlom, fizetős mobil game, nem gacha, van benne vagy 30 óra alsó hangon :)

Meg persze a Pascal's Wager-t.


Én sosem voltam Zeldás, ez az első, ezt a játékot is nagyon dícsérik, kíváncsi vagyok.

Megvettem a Witchert, Skyrimot is, de rájöttem hogy már kívülről tudom Őket :D


Köszi!

júl. 28. 02:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiváló játék, egy vérbeli gamernek nem szabad kihagyni, de mint Zelda játék az egyik leggyengébb, amivel valaha is játszottam. Gyakorlatilag mindent kidobáltak belőle, ami a Zeldát Zeldává tette. Nekem még a TOP10 Zelda listámba sem férne bele.
júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisipoke ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy kivettek nagyjából mindent, ami a "modern" Zelda vonalat jellemezte. Az első Zeldára péládul nagyon sok mindenben hasonlít (jobban, mint bármelyik későbbi rész), és fura lenne az első Zeldát, a sorozat alapítóját nem igazi Zeldának nevezni.
júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, Én full kezdő vagyok Zeldaban, pedig öreg gamer vagyok..

Érdekes gondolatok, köszi! :)

júl. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!