Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj (FIFA09 - el kapcsola...

Mi a baj (FIFA09 - el kapcsolatban)?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem meg minden, ki is rakta az asztalra a parancsikont, gondoltam elindítom, de jött közbe valami:

Írd be a teljes regisztrációs kódot, amelyet a termék kézikönyvében, a csomagoláson, az érvényesítő e-mailben vagy a játékkártyán találhatsz.

KÉSZ NINCS FOLYTATÁS

Na hát én beírtam ezt a kódot, ugyanis nekem ez volt felírva: DWGY-KGXP-4F43-G4F2-7RLD

A "KÉSZ" -re kattintva:

Írd be ismét regisztrációs kódodat. Írd be ismét a teljes regisztrációs kódodat, amelyet...

KÉSZ NINCS FOLYTATÁS

Állandóan ezt dobta ki, s én néztem több ilyesféle reg. kód-ot, de egyikkel se ment.

Ha meg a "NINCS FOLYTATÁS" - ra kattolok természetesen ezt írja ki:

A játék nem indul el.

A termék regisztrációs kódja érvénytelen. Keresd meg a regisztrációs kódot a termék kézikönyvében, a csomagoláson...

OK


Segítsetek, mer nem akar sehogy se menni/elindulni!


2010. nov. 1. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
talán crackelni kéne :\
2010. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úúú... tényleg, ezt talán elfelejtettem, KÖSZI!!
2010. nov. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!