Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 játék frissítés után...

Sims 4 játék frissítés után nem indul?

Figyelt kérdés

„Ehhez a fájlhoz nem tartozik társított alkalmazás ennek a műveletnek a végrehajtásához.”

Ezzel a hibaüzenettel találom szembe magam akárhányszor csak megpróbálom elindítani a játékot. Steam-es eredeti Sims 4-em van 2 szintúgy eredeti kiegészítővel karöltve.

Ezidáig mindig indult elsőre soha semmiféle probléma nem adódott. Ma, 2024 július 24-én reggel láttam hogy érkezett valamilyen frissítés a játékhoz mivel a Steam ugye automatikusan jelzi ezt. Nekem úgy van beállítva hogy automatikus frissítést sose végezzen, csakis én indíthatom el manuálisan ha van is bármilyen.

Azt szeretném megkérdezni hogy ilyesmi jellegű probléma adódott-e másoknál is. Mert egészen egyszerűen elképzelésem sincs mi változhatott meg így tegnapról mára virradóan. Tegnap még gyönyörűen futott a játék probléma nélkül. Sajnálnám azt a sok órát csak úgy elvetni amit eddig már beleraktam a játékba és igazából abban reménykedek hogy hátha kiadnának valamiféle javító patch-et hamarosan a játékhoz ami esetleg mindezt orvosolná. Már amennyiben valóban a frissítés okozta a problémát.



júl. 24. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az EA még a Rockstar és Bethesda-nál is sz#rabb és bugosabb update-eket csinál, szóval semmi új a nap alatt. Talán majd a következő update-el javítják ezt. :)
júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez akkor most pech :/ Azért megnyugtat a tény hogy ezekszerint nem nálam lehet probléma. Végtére is nem állitgattam semmit a gépemen se, a játék fáljait se bolygattam. Volt berakva egy magyarítás ami viszont nem igen kellhetett volna beleszóljon a játék futtatásába. Ennek ellenére kivettem, hátha valamilyen ok folytán a frissítés végett ez lett volna a porszem a gépezetben. De nem, nyilván semmi változás.
júl. 24. 13:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ezen kívül nem nyúlkáltam olyanhoz amihez nem nagyon kellhetett volna.
júl. 24. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a magyarítás nem kavar be. Minden update-nel felülíródnak a nyelvi fájlok így ismét angol lesz. Itt az EA "minőségi" update-je a ludas most.
júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd látjuk mindenesetre. Remélem hamar észhez térnek és javítják a hibát.
júl. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!