Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 2 végén...

Red Dead Redemption 2 végén miért siratják el sokan a főhőst?

Figyelt kérdés
nemrég fejeztem be, elkezdtem nézni játékosok reakcióját. sokan könnyekben törtek ki. én sem voltam boldog a befejezéstől, (Artúr végéig), de csak csendben, szinte semlegesen végignéztem a történteket és az volt bennem hogy ez nem meglepő, számíthatott ilyen végzetre simán, hisz egy törvényenkívüli volt, outlaw. megölt számtalan embert, és rengeteg törvényellenes rossz dolgot megcsinált egész életében. bár majdnem teljesen pozitív honor szinttel zártam a végét, de nyilvánvaló volt hogy ott már olyan betegen, összeverve, a hatósággal szemben meg volt pecsételve a sorsa, és utolsó erejéig is csak szembeszegülve hadakozott a szintén bűnöző bartjáért
júl. 22. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert számukra szomorú volt? Ahogy neked nem nekik igen. Nem kell ezt túlgondolni.
júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
számomra is szomorú volt, nem vagyok érzéketlen. csak az volt bennem hogy ez benne volt a pakliban az életvitelével
júl. 22. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arról van szó, hogy az emberek hozzánôttek a karakterhez a játék folyamán és kötôdnek hozzá. Ez azzal jár hogy elnéznek a rossz tettek mellett (azért is mert ezen tettek te magad, a játékos által vivôdnek végbe).
júl. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azzal még nem játszottam, csak a Mafia játékokkal. Azokban is bűnöző főhősökkel játszunk és a végkifejlet tragédia. Szerintem tényleg hozzánőnek az emberhez és átérzed a fájdalmukat. Plusz nem mindegy, hogy milyen bűntényeket követnek el. Az emberekben van (sajna) egyfajta rangsor és bizonyos bűnöket nagyobbnak tart.

Pl. amikor mindenki arra vár, hogy egy erőszaktevőt majd jól megerőszakolnak a böriben és akkor megkapja majd a féreg magáét. Csak éppen ilyenkor abba nem gondolnak bele sokan, hogy aki majd megerőszakolja az pont ugyanúgy nemi erőszakért ül és csak az erőviszonyok miatt az előbbi járt rosszul. Viszont utóbbinak a böri egy paradicsom, ahol ugyanúgy kiélheti a beteg vágyait, mint odakint és ugyanúgy megvannak az ártatlan áldozatai is a múltból.

Szóval mindig van, akit jobban utálnak valamiért és másoknak ugyanazt a bűnt megbocsátják, ha vélt igazságosztót játszik és a közvélemény által rosszabbnak vélt embereket is megbüntet a saját ártatlanok ellen elkövetett bűnei mellett.

Pedig az igazság az, hogy mindenki a pokolban fog égni. Szóval passz.

júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem azért, mert nem számítottak rá. Hanem mert kötődtek a karalterhez, sajnálták.
júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!