Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálni a No Man...

Mit kell csinálni a No Man Sky Adrift játékban?

Figyelt kérdés
Simán mondhatom magam gamernek mert világ életembe játszottam de ezt a játékot nem értem. Megsérült a hajóm és kell hozzá 2 anyag, hogy megjavíthassam de nem mutatja merre találom. Nekem kéne kitalálni, hogy hová menjek? Miért nem segít a játék? Kell Metal Plating meg még valami

júl. 21. 17:14
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azert ezt pontosan kell tudnod

ha azt sem tudod mit keresel


ha jol emlekszem van lista az osszetevokrol ralehet menni es ott infokat ad meg


mint mas jateknal is


es gondolom az is hol talalhato


nem egy jelzofenyt fog neked adni hogy adhatna? Legkozelebbire? Hanem hogy hol talalod

foldmelyen ilyesmi


[link]


ezt kraftolnod kell, elkeszitened ebbol


ezen az oldalon lehet nezelodni minden mas utan is


nemely anyagot bolygokrol kell gyujtened, mas az urben is van (vagy csak ott)

júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ nagyon hasznos! Egyébként felfedezni se nagyon tudok mert toxikus sérülésem van állandóan megy le a hp-m és közbe keressek nitrogént meg oxigént, hogy folyamatosan heal-eljem magam.
júl. 21. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak az eleje döcögös 1 kicsit.


Toxikus(és minden más katasztrófa) elleni védelmed visszatöltödik ha beszállsz az űrhajódba. Oxygént meg nitrogént könnyen lehet farmolni.

Viszont minden javitáshoz kellő cuccot le tudsz craft-olni csak meg kell néz hajóba mi kell hozzá és az alapján gyors begyüjtöd.



Illetve csak No Man's Sky a neve. az adrift a dlc neve volt, mint most a world update part 1. ezeket ingyen kapjuk.

júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most minek emelted ki a kérdést? Megválaszoltuk már...
júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!