Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megy még a Mortal Kombat 11...

Kedves Vezető kérdése:

Megy még a Mortal Kombat 11 multi ?

Figyelt kérdés

Switch-en kérdeztem, de nem jött válasz, gondoltam akkor megkérdezem általánosságban, mert ha megy Pc-n, nagy konzolokon, csak megy ott is.

Le akarom cserélni ezt a full fos, levegőben harcolós, nem felütős, nem védős 1' ét a 11 re.

Kombat League pl él még ?

Vannak ilyen event ek még a 11 ben ?



júl. 8. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

switchen nem tudom, de pcn megy még, steamen legalábbis, található player, bár már csak a kemény mag maradt


amúgy szerintem is egy kalap szar az új első rész, mármint az online része, a kezdetektől játszom vele és egyszerüen mindig a balansszal van a probléma


sok karakter van akit nem választanak ki, mert a metában egy hulladék, vagy szimplán vannak karakterek akiknek a move szetje mint egy cheat, és ezért választják sokan azt, mert nem balanszos, próbálják mindig kipatchelni ezeket, de mindig van egy új amitől szar az egész sajnos


másik csalódás volt részemről hogy nagyon kevés a tartalom benne az előző játékokhoz képest

júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, hatalmas visszafejlődés.

Jobb lett volna a 9 et reboot-olni, ha már 1.

Ahogy mondod.

Van pl Raiden, Scorpion, Liu Kang, Kung Lao, akiknek olyan moveset jük van, hogy akár végig a levegőben vagyok. Megtörni sem lehet ezt ahogy eddig.

Nekem nem jön be az egész kinézet sem, nem dark, túl virágos, a kivégzések komolytalanok, S.T.B.

Vannak néha számomra is élvezetes meccsek, playerek, velük hosszas, taktikus, szép harcot tudok vívni, mert azért látom hogy vannak mások is akik élvezik ha látványos egy fight, de azért a többség betanulja a repülős, levegőben ütős kombókat, mikor leesnék rámnyom valamit amitől nem esek le, majd benyomja ugyan azt a kombót, max 3x, és ennyi egy meccs.

Ezeket is le lehet győzni, pl nem támadok, várom hogy közeledjen felütöm, hátralépek, hasonlók, de nem mindig jön be, és ezek a harcok arról szólnak hogy hogy kerüljem el a levegőben zsonglőrködését, és az 5. ilyen után elmegy a kedvem, és realizálódik, hogy ez nem szórakoztató.

Meg ha már ott vannak a cameo harcosok, mennyivel jobb lenne, ha teljesen belerakták volna Őket.


Köszönöm a válaszod, akkor valószínűleg lecserélem, vagy megveszem mellé.

júl. 26. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok, pontosan ahogy írtad, még a kameókkal is sok a probléma, sőt kb ugyan ez ott is, van ami túl erős ezért mindenki azt választja stb...


amúgy én eléggé benne voltam az új street fighterben is, ott is voltak problémák az online részével, nagyon sok


és mikor belengették mikor fog kijönni az új mortal, én nagyon vártam ezt, így Street fighter után, főleg mondom hogy az se volt olyan jó, azt hittem simán jó játék lesz az új mortal, hát nem, jelen véleményem szerint a street fighter a maga hibáival is sokkalta jobb mint a mortal 1

júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nagyjából majd mindenki Sareena-t használja a levegőben zsonglőrködés kieg.-hez.
júl. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!