Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami összefüggés az új...

Van valami összefüggés az új 2019-2022-2023-as Call Of Duty Modern Warfare sorozatban?

Figyelt kérdés

Ez egy alternatív univerzum lenne? Mert ha az eredeti részeket nézzük, amik ügye hosszú hosszú évekkel ezelőtt készültek, Shepherd, Makarov, Ghost, Soap meghaltak... Gaz is, stb. És mégis ugye az új részekben élnek és virulnak. Magyarázatot sehol sem találtam sem a játékban, sem pedig a neten. Senkit sem zavart eddig ez a kérdés. 😃

Ha visszatérek az új MW2-höz ott Graves meghal, illetve Shepherd felszívódik. És a következő évben megjelenő MW3-ban pedig él Graves is és Shepherd is a barátunk... Valaki össze tudja nekem szedni? Mert ez nagyon zavaros nekem. 😃

Más sorrendben kellene végig játszani? De akkor pedig az előre rögzített dátumok a játékban nem stimmelnek.


Köszi a válaszokat előre is!



júl. 7. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána a "reboot" szónak, és mindjárt világosabb lesz a téma.
júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Áhhá, szóval ez egy reboot... Ezt nem tudtam, nem láttam sehol infót róla, de most, hogy így konkrétan rákerestem, hogy MW 3 reboot, így már érthető.


De az viszont továbbra sem, hogy a 2022-2023 MW2-MW3 összefügg (nem?), és hogy van életben Graves?

júl. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!