Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo switch consolhoz...

Nintendo switch consolhoz tudok xbox kontrollert csatlakoztatni és játszani vele?

Figyelt kérdés

júl. 5. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
mivel a 2 platformnak semmi köze egymáshoz így nyilván nem...
júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kedves Vezető ***** válasza:
70%
Nem, de tudsz venni hozzá kontrollert.
júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Hogy áll a 200 játékos játékkönyvtárad? :)
júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisipoke ***** válasza:
100%

Az 8BitDo árul olyan adaptert, amivel kb. bármilyen vezetéknélküli kontrollert rá tudsz csatlakoztatni bármire, többek között Xbox kontrollert Switchre: [link]


De amúgy a Switch Pro Controller nagyon hasonló kialakítású, mint az Xbox kontroller, lehet, hogy érdemesebb olyat venni.

júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kedves Vezető ***** válasza:

3, PS en van, mondtam már többször neked, , már több is, Nintendon maradt a 4 játékom, abból, mint kiderült a Mortal 1 is fos, eladni nem tudom, nem kapni rá semmit a boltokban/használtpiacon itthon, ami érdekelne , feltölteni nem tudom bankkártya nélkül a store-t :D

Várja a vevőt, ez a sorscsapás.

De 10-60 ezreket ajánlanak érte.

júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom vannak plusz konrollerek amiket lehet venni csak ha egyszer van másik kontroller próba szerencse.
júl. 6. 10:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!