Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt régen egy Spongyabobos...

Volt régen egy Spongyabobos játék, a Nickelodeon weboldalán lehetett vele játszani, emlékszik még erre valaki?

Figyelt kérdés
Talán valami ilyesmi lehetett a neve, hogy “Hová tűnt Spongyabob”(?) vagy pont, hogy Patrik? Nem emlékszem már sajna, de nagyon nagyon szerettem ilyen 2016 körül és nem találom azóta sem, az egyik karakter tűnt el és meg kellett keresni a játék során és azt hiszem, enyhe horror volt, mert voltak benne szellemek is talán, de nem vagyok ebben sem biztos, valaki ki tudna segíteni?:)

júl. 4. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:
ha valaki keresné, megtaláltam magamtól, “Spongebob’s Gone Missing” a játék neve, egyelőre nem találtam oldalt, ahol tudnék vele játszani, de a címe már megvan:)
júl. 4. 14:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán ez lesz az, de nem vagyok 100% biztos:

[link]

júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!