Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívják azt a műfajt ami...

Hogy hívják azt a műfajt ami a call of duty world at warban vam zombis rész?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



júl. 3. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen hihetetlen, de Call of Duty Zombie Mode-nak.
júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ,de nem készültek külön erre a koncepcióra alapuló független játékok?!
júl. 3. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: Talán csak a Killing Floor 1-2, de azok nem egészen olyanok. Készült néhány amatőr mod (pl. Fallout vagy Roblox). A legközelebb a Sker Ritual áll hozzá, de azt még nem próbáltam.

[link]

tegnapelőtt 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam:

[link]

tegnapelőtt 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Aszimmetrikus multiplayer.

Left4Dead

tegnapelőtt 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Teljesen más kategória. A L4D és klónjai arról szólnak, hogy végighaladjatok egy csőpályán. A CoD Zombies egy viszonylag kis, zárt pályán zajlik, aminek a pályarészeit és fegyvereit a hullámokban érkező ellenfelek legyőzéséért járó pontokból lehet feloldani.
tegnap 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Így igaz.

Habár l4dben is van azt hiszem olyan játék mód ,amiben nem mozdultok el egy helyszinről és lövitek a zombikat ,ami hullámokban jönnek ,de ott nincs meg ez a pont rendszer ,ami a codban van és ebből adódoan a fegyvereket nem veszitek ,hanem a pályán előre spawnolnak szóval másabb.

tegnap 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!