Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letiltott PS+ fióknál levonja...

Letiltott PS+ fióknál levonja az előfizetés árát?

Figyelt kérdés
A sony letiltotta a ps fiókamat valamilyen oknál fogva. Le akartam ezek után mondani az előfizetésemet, de nem tudtam mivel inaktív a fiók. Ezek után akkor gondolom nem fogják a számlámat terhelni a következő fizetés alkalmából?

jún. 30. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 1 hónapon belül kiderül.
jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éves előfizetésem van
jún. 30. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Valamilyen oknál fogva" nem bannolnak, csak ha megszeged a szabályzatot, [link]


Azt írja, hogy bannolt fióknál nem vonnak le semmit:

"We will never take payment for a subscription from an account suspended from accessing the network. If a subscription payment is due while your account is suspended, we will not attempt to take payment and your subscription (and any associated benefits) will lapse."


Ha permaban egyébként, akkor itt tudsz reklamálni: [link]


Sok sikert!

jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm. Egyébként már lényegtelen, mert váltottam PC-re azóta, csak biztosra akartam menni hogy nem vonnak le semmit.
jún. 30. 18:40
 5/5 xp ali ***** válasza:
Sztem azért figyeld a kártyádat, mert a neten terjengenek erről rémhírek. Kérdezd a bankodat, hogy mit lehet csinálni.
tegnapelőtt 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!