Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok játékot ajánlani?

Tudnátok játékot ajánlani?

Figyelt kérdés
Kijátszottam a Hogwarts legacy-t de mar nem tudok mivel jatszani. Olyan jatekot keresek ami calamilyen szinten hasonlit ra. Nem lovoldozos, es kuldeteseket kell teljesiteni. Esetleg amiben egy adott nagy terkepen lehet szaladgalni meg azutan is ha kijatszottam.

jún. 26. 01:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Olyat keresek ami nem tul brutal. Marmint a hogwarts legacy-nal orultem hogy van arachnofobia mod

A fantasy bejon nagyon

Jo lenne ha rp lenne

Illetve hogy gyorsan lehessen fejlodni

jún. 27. 21:13
 12/22 anonim ***** válasza:
37%

Amit még nem írtak,

Dragon Age Inquisition

Dragons Dogma 1-2

Genshin Impact

Horizon Forbidden West

illetve ha nem zavar az izometrikus (elforgatott 2,5D kb, mint a Diablok) nézet akkor Pillars of eternity 2. része

jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
Zelda, Ghost of Tsushima ,AC Részek,
jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
13 as vagyok a Marvel spiderman ki maradt
jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
#12 Horizon új része megnézném hogy megy el 1 sok éves régi laptopon xD Írta a kérdező hogy inkább 2d legyen...
jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Hol írta hogy 2d legyen?Hogwards azé nem megy el egy szar gépen... ha a hogwards elment akkor a horizon is elmegy.
jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#15

Hol szerepel ez a régi laptop? Én nem láttam sehol a kérdésben vagy a kérdező válaszában ezt. Nem lehet hogy kevered egy másik kérdéssel?


Ahogy elnézem megérkezett a lepontozó kisember is, biztos van valami értelme az ő fejében 10-15 kamu fiókot csinálni csak pontozgatás miatt.

jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én se értem a lepontozásokat, tök jó játékokat írtak az emberek.
jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Van (legalább) egy ilyen kissé életképtelen egyed, de már kb 1,5 éve, aki csinált X darab kamu fiókot és az a mániája ha olyat válaszolnak ami neki nem tetszik vagy az ő válaszával ellentétes akkor megy és lepontoz a sok millió kamu fiókjával.
jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem játsszál valami értelmessel is mint a Broken Sword széria vagy a Syberia.
júl. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!